O firmie


O firmie

Nasz zakład powstał w 1993 roku w naszych kompetencjach znajduje się frezowanie CNC, toczenie CNC, gwintowanie i wiercenie, z różnych materiałów i według indywidualnych projektów. Nasi partnerzy to głównie kontrahenci prowadzący swój biznes na terenie Unii Europejskiej. Stawiamy na współpracę z klientem już w trakcie projektowania koncepcji obróbki i dbamy o nią aż do momentu ostatecznego wdrożenia konkretnego projektu. Pozwala to na pełne wykorzystanie naszego potencjału technologicznego i produkcyjnego.

Połączenie nowoczesnego parku maszynowego i optymalnie dobranych technologii daje gwarancję najwyższej jakości produktów i usług zarówno w produkcji seryjnej, jak i jednostkowej. Naszym odbiorcom zapewniamy wysokiej jakości wyroby, oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne oraz konkurencyjne ceny.

Firma CNC Kryś Sp. z o.o. realizuje zarówno wielkoseryjne oraz pojedyncze zamówienia, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. W firmie znajduje się biuro planowania i konstrukcji, które korzysta ze specjalistycznego oprogramowania CAD/CAM, dzięki czemu wspomagane są procesy produkcyjne.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.