Indywidualne podejście do Klienta

Firma CNC Kryś Sp. z o.o. oferuje szerokiej gamy usługi w zakresie obróbki metali. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość produktu, ale przede wszystkim pełne zadowolenie Klienta. Wnaszych kompetencjach znajduje się frezowanie CNC, toczenie CNC, gwintowanie i wiercenie z różnych materiałów i według indywidualnych projektów.Sprawdź naszą ofertę

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej oferty, oraz ulepszamy nasz park maszynowy. Naszym celem jest sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Sprawdź naszą ofertę.


Obróbka skrawaniem CNC

Szlifowanie wałków i płaszczyzn

Projektowanie 2D i 3D

Dlaczego CNC Kryś Sp. z o.o.?


NAJLEPSZA JAKOŚĆ

Firma CNC Kryś Sp. z o.o. realizuje zarówno wielkoseryjne jak i pojedyncze zamówienia, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości wykonania.

ZAPLECZE TECHNICZNE

Posiadamy szeroki zakres obrabiarek, co pozwala wykonywać detale o różnym stopniu trudności. Obróbka detali przeprowadzana jest na tradycyjnych obrabiarkach jak również obrabiarkach CNC.

PRECYZJA

Poprzez komputerowe sterowanie urządzeń mamy możliwość uzyskania bardzo dużej dokładności i precyzji.

ROZWÓJ

Stawiamy na dynamiczny rozwój naszego zespołu dlatego inwestujemy w nowe maszyny i szkolenia pracowników.

Szybkie pytanie dotyczące naszych usług lub terminów realizacji? Jesteśmy dla ciebie!

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.